« »
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
13
16
17
18
22
23
24
25
28
30
VRIJ 06.04.12
HARE AKEDOD II:
RAZEN + Suchet Malhotra (india)
STEFFEN BASHO-JUNGHANS (de)
NIELS VOAALS (be)
REGRESSION (vs)
H&H SLAUGHTER (vs)
DJ's BENT VON BENT & FÜR DICH VERLAG
ZA 07.04.12
NEPTUNE (vs)
JASON VAN GULICK (fr)
KAMPEREN IN FRANKRIJK (be)
ZA 14.04.12
SARA VILARDO & NELE VEREECKEN “Alfred(d)o”
RAGNA AURICH & KURT VANDENDRIESCHE “Collapsus”
ZA 14.04.12
ZAK PATAT (Partysnacks Editie)
TOOLBOX live
VINCE THE PRINCE
PANIEKZAAIER
PROJECT
DR BRAMBO & DJ ARAB
TYMUS
G Smooth
ZO 15.04.12
SARA VILARDO & NELE VEREECKEN “Alfred(d)o”
RAGNA AURICH & KURT VANDENDRIESCHE “Collapsus”
DO 19.04.12
SLA-Fest
'MAART 2012 (wanneer de paarden sterven)'
VRIJ 20.04.12
"Blue Ridge Mountain Fest":
BLACK TWIG PICKERS (vs)
YANN GOURDON & YVAN ETIENNE (fr)
FAMILY UNDERGROUND (dk)
+ KRAAK dj’s
'MAART 2012 (wanneer de paarden sterven)'
ZA 21.04.12
'MAART 2012 (wanneer de paarden sterven)'
DO 26.04.12
Feest Van de Architectuur
VRIJ 27.04.12
Volxkeuken
"NEW MUSIC FOR OLD INSTRUMENTS"
CIAN NUGENT (ir)
STEPHAN MATHIEU (de)
JOZEF VAN WISSEM (nl)
sir RICHARD BISHOP (vs)
URPF LANZE (be)
GONZALEZ & STEENKISTE (ve/be)
ZO 29.04.12
COMMON FESTIVAL
ZONDAG 29.04.2012
COMMON FESTIVAL
12:00

Het Common festival is het eerste festival van zijn soort. Het is een niet-commercieel, veelzijdig festival dat in meerdere steden wordt georganiseerd (met Mechelen, Maastricht, Gent en Brussel).

 

http://commonantwerpen.webs.com/

 

Line Up:

 

Muzikanten op de main stage:

 

13u: Joyous Cosmology (Experimenteel)

14u30: Matt Watts And The Calicos (Folk)

16u: Inneke 23 (Singer-songwriter) & Miss Rectangle

17u30: The boy that ate his glasses (Uplifting Trance)

19u: U-boat (Psychedelic / Postrock)

20u30: ONI (Experimenteel)

22u: Equinox, the peacekeeper (Psychedelic/ Folk/ Grassroots)

Hara 'Kiri was eerst aangekondigd maar kan jammer genoeg niet komen.

 

Muzikanten in het stadion:

 

12u: Antwerp Deadheadz (Ritme, Plezier en Blues)

14u30 (tijdstip onder voorbehoud): Don K Posto and his 3 chord band

16u: Jaymanplan (Culturele Folkrock)

17u: Nimai And The Somebodies (Culturele folkrock)

18u: Red Case (Guitar Special)

19u: Lady Angelina (Kleinkunst)

20u30: Less Mansardez (Jazz)

 

 

Stand-up comedians van 19u tot 20u30 (hangar):

 

- Glenn Wouters

- Bert Gabriels

- Nigel Williams

 

 

Poëzie, kunst of performance:

 

12u30: Vincent Van Meenen en Jan Dertaelen (hangar)

13u: René Broens en Mieke de Loof (hangar)

13u: Babenko Belgium (stadion)

14u15: Antistresspoweet (stadion)

15u30: Amanda Malinka (stadion)

18u30: Alois De Beuseleir (hangar)

20u30: Didi De Paris, Frans Vlinderman en Christoffel Hendrickx (hangar)

Marc Schepers (permanent in hangar)

 

Dj's:

- Doortje (Balkané Traditionalé / Arabic Fantastic) : 12u30-14u30

- King Flashman (Reggea): 15u30-17u30

- Dj Simon : 18u30-19u

- Dj Lemakuhlar B2B Smooth. : 20-22u

- Dj Swing’a’thing (Worldvibes/ Electroswing) : 23-24u

- Dj Moonchild (New Wave) : 0-1u

- Sam Kbam de echte : 1-1u45

- Electric Lord : 1u45-2u30

- OneSixty (Electro/house/ dubstep/DnB) : 2u30-3u15

- Chopstick : 3u15-4u

- Harry Bordelle (Electro/House) : 4u-4u45

- Ozman project (Electro/ House) : 4u45-

 

Namiddagdebat

- Occupy’ers en Indignados

- Friends of the Earth

- Radio Centraal en andere vrije radiostations

- We Are Change

- apache.be, dewereldmorgen.be en andere informatieve websites

- Masereelfonds

- GroeNoord

- Vredesactie

- JNM

- Discussiegroep Spartacus

 

 

+ Eten

+ Kinderopvang door friends of the earth

verwant
mailinglist
Ledenlijst
feeds
nieuws-feeds
hoe werken de feeds?
tags
taglijst
over scheld'apen
info
historiek
werk mee!
krantenknipsels
contact
contact gegevens
Built by Indianen | Page generated in 0.104 seconds.