Over Scheld'apen
Contact
Werk mee!
Historiek
Krantenknipsels
Route Beschrijving
FORT 8
WEBWINKEL
NIEUWS
Mailinglist / Ledenlijst
Tags
Links
Grafisch / Visueel
Ga Naar
Scheld'apen op het NET
Met de tag "Improv"
VRIJ 27.09.2013
CARATE URIO ORCHESTRA (album release)
SEAN CARPIO SOLO
VRIJ 20.09.2013
FRITZI UND HEIDEL (cd release)
RATZINGER
JEAN DL
ZA 17.08.2013
CONGREGACION DE ESPIRITUS - LIVE OPNAMESESSIE
VRIJ 09.08.2013
JON BIRDSONG LATENIGHT SITUATION
VRIJ 26.07.2013
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
MATT KREFTING (vs)
MONOPOLY CHILD STAR SEARCHERS (vs)
THE AFTER LUCY EXPERIMENT
SHARON GAL (uk)
ASTOR (uk)
VRIJ 12.07.2013
JOOKLO UND METABOLISMUS
CONGREGATION OF SPIRITS
COLAVITTEL
ZA 01.06.2013
Floris Van Hoof
DO 02.05.2013
CHILDREN OF THE WHITE LEAF
YANNICK FRANCK
MA 08.04.2013
SPRINGTIME CEREMONY:
A STORY OF RATS (solo)
BIRD PEOPLE
VALLONIA
GONZALEZ & STEENKISTE
DO 14.03.2013
AUDIOPLANT:
RHYTON
MIK QUANTIUS + DAGORA
DO 14.02.2013
AUDIOPLANT:
URPF LANZE (LP Release)
SAYONA
REMORK
HARE AKEDOD
WOE 28.11.2012
THULEBASEN (dk)
FYOELK (d)
DO 22.11.2012
HARE AKEDOD V:
HIGH WOLF (fr)
PLANKTON WAT (vs)
DI 23.10.2012
CLIFFORD TORUS + STAER !
DO 11.10.2012
JOOKLO DUO (it)
GONZALEZ & STEENKISTE
PROJECT
Sheldon Siegel LP!
ZA 22.09.2012
‘RAZOR BLADES’ - PAUL SHARITS
SHELDON SIEGEL LP PRESENTATIE
SOMADAMANTINA
LEE PATERSON
FLORIS VANHOOF
VARKENSHOND
JANEK TURKOWSKI
STACKS
SUICIDE ON HAWAII
JE SUIS LE PETIT CHEVALIER
INDIANEN’s ‘EVIL EYE'
HUUR IS DUUR
WOE 19.09.2012
HARE AKEDOD III:
EXPO 70 (vs)
ANCIENT OCEAN (vs)
SUNNY DUNES (fr)
ZA 15.09.2012
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
SVEN-AKE JOHANSSON
COOLHAVEN
ELI KESZLER
ASHLEY PAUL
MSS MEESTERD 6
NINOS DU BRASIL
VRIJ 10.08.2012
CONTAINER
UNICORN HARD-ON
MOEMLIEN
LASER POODLE
MARCEL DU SWAMP
DJ LIEVEN MOANA, SNOID & FOOM
ZA 31.03.2012
BLETCHLY RULES! fest
ACTION BEAT, DON ZERO, HIRED MUSCLE,
DUKE OF ZUKE, BAD BODY, TAPE DECK ORCHESTRA
WOE 21.03.2012
Ultra Eczema's Lente Viering:
THURSTON MOORE NOISE GIG
W RAVENVEER
ZA 17.03.2012
"Sing Star Holocaust":
VAMPIRE BLUES (vk)
BANANA HEAD (vs)
MATTHEW P HOPKINS (au)
BENJAMIN FRANKLIN (be)
DJ COOL BROCOLI
DJ LIEVEN MOANA
VRIJ 28.10.2011
SHELDON SIEGEL tast in het Duister!
VRIJ 21.10.2011
THE BEAUTIFUL BAND
SYLVESTER ANFANG II
URPF LANZE
FLORIS VANHOOF
BEAR BONES, LAY LOW
VRIJ 14.10.2011
SHELDON SIEGEL en RADIO CENTRAAL: Gedeelde Smart! met: Cassis Cornuta, Musketflickan, Zoot Rufus & Hank The DJ
VRIJ 07.10.2011
SHELDON SIEGELs Hand in eigen Boezem!
DO 29.09.2011
CAM DEAS / JACK ALLETT Duo
score "DECASIA"
ZA 17.09.2011
"IN PROGRESS,
a symphonic poem about life"
Gents Universitair Symfonisch Orkest + !!
ZA 23.07.2011
WERKKAMP 011: D-DAY!
ALEXANDER TUCKER (vk)
CACTUS TRUCK (nl)
GUM TAKES TOOTH (vk)
BRLâAB (be)
FLYING HORSEMAN (be)
FALSE FRIEND (be)
+ MEER!
ZA 16.07.2011
WERKKAMP OPENINGSFEEST!
BUVETTE (ch)
FELIXBROD-HARARI-ZIBLAT (il)
JOZEF VAN WISSEM (nl/vs)
HELLVETE (be)
MIAUX (be)
EDGAR WAPPENHALTER (be)
MITTLAND OCH LEO (be)
+ MEER!
VRIJ 03.06.2011
VOLXKONZERT:
HERBERT ECKARDT (de/it/vs)
ZA 21.05.2011
ZOMES (vs)
KOGUMAZA (vk)
PLAYLIST
Herbert Eckardt
VRIJ 06.05.2011
DREAM OR DIE 2 !
CHRIS CORSANO / DENNIS TYFUS duo
MILAN W + LOUIS H
MILLS BOOGIE
SHARRIVARRI + BRAMOK
DI 03.05.2011
BARN OWL (vs)
JEFRE CANTU-LEDESMA (vs)
VRIJ 29.04.2011
BASKETBALL (can)
RAZEN (be)
VRIJ 08.04.2011
DREAM OR DIE!
STELLAR OM SOURCE
KRISTY FOOM / MODERN WITCH
W.RAVENVEER
LOUIS HIELE
WOE 06.04.2011
NO AGE
plays "THE BEAR"
DO 24.03.2011
14 JAAR Ultra Eczema (paard 2)
KAWAGUCHI MASAMI'S NEW ROCK SYNDICATE (jp)
GOLDEN CUP (it)
ZA 19.03.2011
14 JAAR Ultra Eczema (paard 1)
SUNBURNED HAND OF THE MAN (vs)
TOMUTONTTU (fin)
DJ DANIËL & MUSKETFLICKAN
WOE 16.03.2011
POINO (vk)
TRIO IT (be)
VRIJ 18.02.2011
A CLEAN KITCHEN IS A HAPPY KITCHEN
ALBUM RELEASE
PROJECT
n!euwe supersolden
ZA 20.11.2010
ACTION BEAT (vk)
GASOLINE DC (be)
House Of John Player (vk)
VRIJ 05.11.2010
CODASYNC CD RELEASE!
ZA 16.10.2010
C. SPENCER YEH & OKKYUNG LEE (vs)
EL-G (fr)
TG (fr)
VRIJ 15.10.2010
GREG MALCOLM (nz)
SHELDON SIEGEL (be)
IGNATZ (be)
DO 30.09.2010
The Pink Flamingo Fusion Project
PROJECT
Pink Flamingo Fusion
ZA 24.07.2010
THE WOLF, DEATH & THE ACORN (sco/isl/jpn/nl/dk/idn/at)
N!EUWE SUPERSOLDEN (be)
MILAN WARMOESKERKEN EN ERIK HEESTERMANS (be)
GNOD (vk)
ECSTATIC SUNSHINE (vs)
ZA 05.06.2010
LUCKY DRAGONS (vs)
MILAN W. (be)
MUSKETFLICKAN
ZA 08.05.2010
EUGENE CHADBOURNE (vs)
VRIJ 19.02.2010
SIR RICHARD BISHOP (VS)
JOZEF VAN WISSEM (NL)
PLAYLIST
n!euwe supersolden
VRIJ 05.02.2010
GIRLS & BEASTS !
GAY BEAST
U.S. GIRLS
BIRDNAMES
PLAYLIST
Girls & Beasts !
WOE 04.11.2009
ULTRA EXEMASSA HYSTERIE:
HAIR POLICE (VS)
FLORIS VANHOOF (BE)
VRIJ 09.10.2009
Sean Noonan's BREWED BY NOON
with Aram Bajakian and Shanir Blumenkranz.
+ SHELDON SIEGEL
ZA 03.10.2009
OORWERK NIGHT -
STRUTTIN' LIKE AN IPOD SHUFFLE
hosted by ERIC THIELEMANS
ZA 26.09.2009
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
DI 22.09.2009
LOS SIQUICOS LITORALENOS (ARG)
LAZY MAGNET (VS)
DJ PINCHADO (ARG)
DJ SAXIXA
DI 25.08.2009
ULTRA ECZEMA presents:
CHRIS CORSANO & MIKE FLOWER DUO [VS]
MONOPOLY CHILD STAR SEARCHERS
PLAYLIST
Brewed By Noon
PLAYLIST
GR
VRIJ 10.07.2009
KOHN [BE]
DOLPHINS INTO THE FUTURE [BE]
JOZEFALEKSANDERPEDRO [BE]
PLAYLIST
Dolphins Into The Future
PLAYLIST
Terug Vriend?!
ZA 20.09.2008
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
ZO 14.09.2008
FTS Club Session 6
ZA 13.09.2008
FTS Club Session 5
VRIJ 12.09.2008
FTS Club Session 4
ZA 30.08.2008
RADIO CENTRAAL BEVRIJDT DE MUZIEK!
VRIJ 15.08.2008
HEAVEN HOTEL Festival
DAMO SUZUKI + I H8 CAMERA
FRANCO SAINT DE BAKKER
PRIMA DONKEY / POX
VRIJ 08.08.2008
JAZZ!
ERIC THIELEMANS' FEEDBACKING FISH [B]
BACKBACK [B]
VRIJ 25.07.2008
JAZZ!
JEROEN VAN HERZEELE / GIOVANNI BARCELLA DUO [B]
CHAOS OF THE HAUNTED SPIRE [B]
NAMID [B]
LES BLAUW; CLUB RYTHMIQUE DE BELGIQUE [B]
VRIJ 18.07.2008
JAZZ! : EL HAFRADO [B]
OS MEUS SHORTS [B]
VRIJ 06.06.2008
ULTRA ECZEMA KNIGHT
VRIJ 18.04.2008
CRAMARAMA
GOOD ENOUGH FOR YOU (At)
DER TOdLICHEN TRUNKENHEIT DER SINNE
DO 28.02.2008
ULTRA ECZEMA presents EUGENE CHADBOURNE [VS]
ERIC THIELEMANS en KRIS VANDERSTRAETEN [BE]
PUMICE [NZ]
ZA 16.02.2008
HAZAVUZU (T)
NEAT & CLEAN / VARKENSHOND
DJ TYFUS
WOE 13.02.2008
ULTRA ECZEMA presents KEITH ROWE [GB]
TOM CARTER [CHARLAMBIDES] & PAUL LABRECQUE
ZA 29.09.2007
THE BLOTTER POET
ZA 22.09.2007
HEAVY INDIANS
ZO 12.08.2007
RADIO CENTRAAL BEVRIJDT DE MUZIEK!
VRIJ 18.05.2007
THE WAY OF THE CROSS
VRIJ 11.05.2007
YELLOW SWANS
ONDE
LASERQUEST
BLUE SHIFT
NAOMI
VRIJ 23.02.2007
WOFO / THE BLIND PILOTS IMPROVISERS ORCHESTRA
ZA 17.02.2007
ULTRA ECZEMA NIGHT
ZA 27.01.2007
HEATHEN HEARTS FESTIVAL
VRIJ 02.06.2006
DRY SPEED + BATEAU LAVOIR
VRIJ 19.07.2002
PETROL ZUID PAKT UIT
MONGUITO
Dj Stroheim & tomislav
Dj's H&C (stereophonic)
ZA 22.09.2001
Subdeviant Night:
Llips, Bohrbug, Cassini Division
House of Low Culture (US)
DI 30.05.2000
MINX GIRL (vk)
SPACE CACTUS (be)
STATION GREY (be)
Tags
10 Jaar, 31 Knots, 8bit, Academie, Acid, acoustic, Afreux, Ambrassband, ankerrui, Antistrot, Apejoeng, Artist in Residence, Atelier, audiobot, Barbara Claes, Benefiet, Benjamin Verdonck, Bent van de Sompele, Bissy Bunder, Blues, breakcore, Bricolab, Bruismelk, brunch, Bulbul, BuSo, butsenzeller, C Spencer Yeh, Cakehouse, Capsule, Chris Corsano, Codasync, Comedy, Conspiracy Records, Core, Crash & Burn, Creature With The Atom Brain, d.i.y, Daniel Higgs, De Anale Fase, De Klup, de Nachtwinkel, De Theatermaker, deathpetrol, Decor, distro, DJ Paniekzaaier, docu, Doom, Dozer, dream or die, drone, drum & bass, DSRlines, Dubstep, ecologie, Eindwerk, Eisbär, Electro, Electronica, engagement, enversswa, Eric Thielemans, Ernst Marechal, Expo, Extrapool, Fanfare, FC Bergman, feestdagdagfeest, festivaaalllaallal, film, Folk, Follow The Sound, Fort 8, Fotografie, Franco Saint De Bakker, Freaks end Future, fun, Giovanni Barcella, Graffiti, Grafiek, halfgod Pieter, Hardcore, HeartBreakTunes, Heaven Hotel, Hip Hop, Hitch, House, I Love Sarah, Improv, In-Kata, Indianen, Industrial, J.M.H. BERCKMANS, Jaarfeest, Jaart Sail, Japan, Jazz, Jeroen Van Herzeele, John Birdsong, Jozef Wouters, Jungle, Kaailand, Kakbek, Kania Tieffer, kids, klassiek, Kontra, Kraak, la bamba, Latzi Jones, layla raqsa, Le Dernier Cri, Leafpeople, Lightning Bolt, links, Literatuur, locatie, Magik Markers, Maskesmachine, Mathrock, Matthieu Ha, Medewerkers, minimal, Mokt Lawijt, nachtwinkel, Nicolas Delalieux, Nikè Moens, Noise, Okan, ooh wee, openingsfeest, otark, Performance, Peter Jaquemyn, PG Robosto, Pierre Elitair, Pop, Pop Art, Postrock, poupi whoopy, Progrock, project, Psych, Punk, Pyrotechniek, Quatorze Juillet, Radio Centraal, raga, Ramsjgoed, Reggae, release, retro, Rock, rommelmarkt, Rotkop, Rudy Trouve, Ruffskool, Sheldon Siegel, Sickboy, Simon Allemeersch, Siso Marco Polo, Ska, SLA-dag, Smittekilde, stadion, Stefanie Claes, Stella, straattheater, Surf, t-shirts, The Unholy Tree, theater, thema, Think of One, tibaldus, Tip Toe Topic, Toooneeellleellel, Traktor, tryout, Tulip, Tuning People, Ultra Eczema, undercurrent, Valina, Van 'T Straat, vegetarisch, verkleed, Vick Verachtert, vies feest, Voetbal, volxkeuken, Vrijwilligers, wereldkeuken, werkkamp010, werkkamp011, White Circle Crime Club, workshop, World, Worm, Ynri, you raskal you, zak patat, zeefdruk,
mailinglist
Ledenlijst
feeds
nieuws-feeds
hoe werken de feeds?
tags
taglijst
over scheld'apen
info
historiek
werk mee!
krantenknipsels
contact
contact gegevens
Built by Indianen | Page generated in 0.073 seconds.