Over Scheld'apen
Contact
Werk mee!
Historiek
Krantenknipsels
Route Beschrijving
FORT 8
WEBWINKEL
NIEUWS
Mailinglist / Ledenlijst
Tags
Links
Grafisch / Visueel
Ga Naar
Scheld'apen op het NET
Met de tag "Noise"
ZA 12.10.2013
HET LAATSTE EINDFEEST!!!
ROBEDOOR, TEAM PANINI, SICKBOY, NIEUWZWART TRIO, DE HEER TYFUS, SAND CIRCLES, DYNASTY, FLORIS VAN HOOF, DANIËL DE BOTANICUS, MILLS BOOGIE, ORPHAN FAIRYTALE, GERARD HERMAN EN ONTZAGLIJK VEEL MEER.
DI 24.09.2013
Ultra Eczema's Dwanghekken:
BLACK PUS
élG
VRIJ 20.09.2013
FRITZI UND HEIDEL (cd release)
RATZINGER
JEAN DL
VRIJ 26.07.2013
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
MATT KREFTING (vs)
MONOPOLY CHILD STAR SEARCHERS (vs)
THE AFTER LUCY EXPERIMENT
SHARON GAL (uk)
ASTOR (uk)
VRIJ 12.07.2013
JOOKLO UND METABOLISMUS
CONGREGATION OF SPIRITS
COLAVITTEL
ZA 18.05.2013
GUM TAKES TOOTH (vk)
AUTHOR & PUNISHER
DJ SICKBOY
WOE 08.05.2013
INNERCITY (feat. sloow)
IGNATZ
MA 08.04.2013
SPRINGTIME CEREMONY:
A STORY OF RATS (solo)
BIRD PEOPLE
VALLONIA
GONZALEZ & STEENKISTE
DO 14.03.2013
AUDIOPLANT:
RHYTON
MIK QUANTIUS + DAGORA
DO 14.02.2013
AUDIOPLANT:
URPF LANZE (LP Release)
SAYONA
REMORK
HARE AKEDOD
WOE 28.11.2012
THULEBASEN (dk)
FYOELK (d)
DO 22.11.2012
HARE AKEDOD V:
HIGH WOLF (fr)
PLANKTON WAT (vs)
ZA 03.11.2012
DOOMSDAY STUDENT (vs, Arab On Radar)
OP LOCATIE!!
DI 23.10.2012
CLIFFORD TORUS + STAER !
ZA 20.10.2012
SCORPION VIOLENTE
THE DREAMS
TWILIGHT RACING
ZA 06.10.2012
TOXIC SHOCK
DRY HEAVES
FILLER
CHEAP DRUGS
KIDS INSANE
PROJECT
Sheldon Siegel LP!
WOE 19.09.2012
HARE AKEDOD III:
EXPO 70 (vs)
ANCIENT OCEAN (vs)
SUNNY DUNES (fr)
ZA 15.09.2012
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
SVEN-AKE JOHANSSON
COOLHAVEN
ELI KESZLER
ASHLEY PAUL
MSS MEESTERD 6
NINOS DU BRASIL
ZA 11.08.2012
REIZIGER
SYNDROME
VRIJ 10.08.2012
CONTAINER
UNICORN HARD-ON
MOEMLIEN
LASER POODLE
MARCEL DU SWAMP
DJ LIEVEN MOANA, SNOID & FOOM
VRIJ 20.04.2012
"Blue Ridge Mountain Fest":
BLACK TWIG PICKERS (vs)
YANN GOURDON & YVAN ETIENNE (fr)
FAMILY UNDERGROUND (dk)
+ KRAAK dj’s
ZA 07.04.2012
NEPTUNE (vs)
JASON VAN GULICK (fr)
KAMPEREN IN FRANKRIJK (be)
VRIJ 06.04.2012
HARE AKEDOD II:
RAZEN + Suchet Malhotra (india)
STEFFEN BASHO-JUNGHANS (de)
NIELS VOAALS (be)
REGRESSION (vs)
H&H SLAUGHTER (vs)
DJ's BENT VON BENT & FÜR DICH VERLAG
ZA 31.03.2012
BLETCHLY RULES! fest
ACTION BEAT, DON ZERO, HIRED MUSCLE,
DUKE OF ZUKE, BAD BODY, TAPE DECK ORCHESTRA
WOE 21.03.2012
Ultra Eczema's Lente Viering:
THURSTON MOORE NOISE GIG
W RAVENVEER
NEWS
Ultra eczema's Lente Viering met Thurston Moore
ZA 17.03.2012
"Sing Star Holocaust":
VAMPIRE BLUES (vk)
BANANA HEAD (vs)
MATTHEW P HOPKINS (au)
BENJAMIN FRANKLIN (be)
DJ COOL BROCOLI
DJ LIEVEN MOANA
NEWS
Champagne Champagne en Vampire Blues !
ZA 25.02.2012
Ultra Eczema Partij:
BODY/HEAD (vs)
KIM PEERS
MUSKETFLICKAN
DJ DANIEL
DO 16.02.2012
CABARET DR STRANGE!
HERB DIAMANTE
PRIMORDIAL UNDERMIND
BRIDGET HAYDEN
HEAD OF WANTASTIQUET
+ more!
VRIJ 10.02.2012
VOGUE (be, allerlaatste show!)
CITIZEN’S PATROL (nl)
REPROACH (overpelt)
BLACK HAVEN (gent)
YOUR HIGHNESS (a)
TOXIC SHOCK (a)
DO 24.11.2011
ULTRA ECZEMA MOET BLAZEN
an electronic dance pudding with:
HEATSICK (vk)
DESIGN A WAVE (vk)
DJ RAPHAEL & DANIEL
VRIJ 04.11.2011
COMBINEHARVESTER (ch)
VINCENT VAN DIJCK (be)
VRIJ 28.10.2011
SHELDON SIEGEL tast in het Duister!
MA 24.10.2011
AHLEUCHATISTAS (vs)
ONE MAN TEAM DANCE / THEO (vk)
TRUE CHAMPIONS RIDE ON SPEED (be)
VRIJ 14.10.2011
SHELDON SIEGEL en RADIO CENTRAAL: Gedeelde Smart! met: Cassis Cornuta, Musketflickan, Zoot Rufus & Hank The DJ
VRIJ 07.10.2011
SHELDON SIEGELs Hand in eigen Boezem!
ZA 23.07.2011
WERKKAMP 011: D-DAY!
ALEXANDER TUCKER (vk)
CACTUS TRUCK (nl)
GUM TAKES TOOTH (vk)
BRLâAB (be)
FLYING HORSEMAN (be)
FALSE FRIEND (be)
+ MEER!
ZA 16.07.2011
WERKKAMP OPENINGSFEEST!
BUVETTE (ch)
FELIXBROD-HARARI-ZIBLAT (il)
JOZEF VAN WISSEM (nl/vs)
HELLVETE (be)
MIAUX (be)
EDGAR WAPPENHALTER (be)
MITTLAND OCH LEO (be)
+ MEER!
DO 16.06.2011
ABE VIGODA (vs)
+ PARTY
VRIJ 06.05.2011
DREAM OR DIE 2 !
CHRIS CORSANO / DENNIS TYFUS duo
MILAN W + LOUIS H
MILLS BOOGIE
SHARRIVARRI + BRAMOK
DI 03.05.2011
BARN OWL (vs)
JEFRE CANTU-LEDESMA (vs)
VRIJ 22.04.2011
KAPITAN KORSAKOV + DEER
DJ BUKKAKE FEVER
WOE 06.04.2011
NO AGE
plays "THE BEAR"
DO 24.03.2011
14 JAAR Ultra Eczema (paard 2)
KAWAGUCHI MASAMI'S NEW ROCK SYNDICATE (jp)
GOLDEN CUP (it)
WOE 16.03.2011
POINO (vk)
TRIO IT (be)
ZA 05.03.2011
a Blackhand Records Night:
CHERRY CHOKE
THE SKYWALKERS
DLN&RUFUS
ZAAM
VRIJ 18.02.2011
A CLEAN KITCHEN IS A HAPPY KITCHEN
ALBUM RELEASE
VRIJ 28.01.2011
SMERIGE OPENING !
GAY BEAST (vs)
CHILD ABUSE (vs)
DJ NAUGHTY NATHAN
DJ's DIE HARD 3
PLAYLIST
A Clean Kitchen Is A Happy Kitchen
PROJECT
n!euwe supersolden
VRIJ 12.11.2010
PRINCE RAMA (vs)
SUN ARAW (vs)
MA 25.10.2010
CAVE (vs, Drag City, Important Records)
SPOOKHUISJE (be)
IMPROPER CONDUCT (be)
ZA 23.10.2010
DEMONS (vs)
SICK LLAMA (vs)
LUDO MICH (be)
WOE 20.10.2010
QUINTRON & MISS PUSSYCAT (vs)
POSSESSED FACTORY (be)
ZA 16.10.2010
C. SPENCER YEH & OKKYUNG LEE (vs)
EL-G (fr)
TG (fr)
VRIJ 15.10.2010
GREG MALCOLM (nz)
SHELDON SIEGEL (be)
IGNATZ (be)
ZA 18.09.2010
PART CHIMP (vk)
MOON UNIT (vk)
DRACULA LEWIS (it)
ZO 05.09.2010
BULBUL (at)
ZA 05.06.2010
LUCKY DRAGONS (vs)
MILAN W. (be)
MUSKETFLICKAN
ZA 08.05.2010
EUGENE CHADBOURNE (vs)
PLAYLIST
Trans Am
VRIJ 05.03.2010
BELIEVO! 7" RELEASE!
PING PONG TACTICS
RAPE BLOSSOMS
PLAYLIST
n!euwe supersolden
VRIJ 05.02.2010
GIRLS & BEASTS !
GAY BEAST
U.S. GIRLS
BIRDNAMES
PLAYLIST
Girls & Beasts !
ZA 05.12.2009
VIES FEEST!
Zonder SHIT & SHINE!
Met ROMAN LOUIS ALEXANDER HIELE
en GEWELDIG VEEL VIEZE DJ'S !
VRIJ 13.11.2009
AM HOUSE
TRUE CHAMPIONS RIDE ON SPEED
GALORE
WOE 04.11.2009
ULTRA EXEMASSA HYSTERIE:
HAIR POLICE (VS)
FLORIS VANHOOF (BE)
ZO 01.11.2009
THE PAPER CHASE (VS)
JOHN VANDERSLICE (VS)
NOMAD (BE)
ZA 24.10.2009
MAGIK MARKERS [VS]
GUNSLINGERS [FR]
ZA 26.09.2009
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
DI 22.09.2009
LOS SIQUICOS LITORALENOS (ARG)
LAZY MAGNET (VS)
DJ PINCHADO (ARG)
DJ SAXIXA
PLAYLIST
Brewed By Noon
PLAYLIST
Hitch
PLAYLIST
Dolphins Into The Future
ZA 16.05.2009
Ultra Exema's
"COCONUT BEACH FEST"
TOMUTONTTU [Fin]
DUCKTAILS [Vs]
LAZY MAGNET [Vs]
PLAYLIST
Aucan / Pneu
PLAYLIST
Tomutonttu / Ducktails
PLAYLIST
Terug Vriend?!
MA 03.11.2008
LIGHTNING BOLT [VS]
DANIEL HIGGS [VS]
ZA 20.09.2008
ULTRA ECZEMA'S BRUISMELK FESTIVAL
ZA 30.08.2008
RADIO CENTRAAL BEVRIJDT DE MUZIEK!
VRIJ 08.08.2008
JAZZ!
ERIC THIELEMANS' FEEDBACKING FISH [B]
BACKBACK [B]
VRIJ 01.08.2008
THE UNHOLY TREE
THE JOYOUS COSMOLOGY
VRIJ 25.07.2008
JAZZ!
JEROEN VAN HERZEELE / GIOVANNI BARCELLA DUO [B]
CHAOS OF THE HAUNTED SPIRE [B]
NAMID [B]
LES BLAUW; CLUB RYTHMIQUE DE BELGIQUE [B]
VRIJ 18.07.2008
JAZZ! : EL HAFRADO [B]
OS MEUS SHORTS [B]
VRIJ 11.07.2008
VANDAL X / MUSTH / MOUNT VENUS
VRIJ 04.07.2008
THE LOVE COMPANY [ZA/BE]
THE RAY PACINO ENSEMBLE [SWE]
VRIJ 06.06.2008
ULTRA ECZEMA KNIGHT
VRIJ 18.04.2008
CRAMARAMA
GOOD ENOUGH FOR YOU (At)
DER TOdLICHEN TRUNKENHEIT DER SINNE
VRIJ 11.04.2008
PIERCED ARROWS [VS]
TO LIVE AND SHAVE IN L.A [VS]
ZA 05.04.2008
10 JAAR ULTRA ECZEMA meer dan 1 jaar te laat!
ZA 15.03.2008
G.I.JOE [IT]
HYPNOFLASH [IT]
VRIJ 14.03.2008
KAKBEK 3
DO 28.02.2008
ULTRA ECZEMA presents EUGENE CHADBOURNE [VS]
ERIC THIELEMANS en KRIS VANDERSTRAETEN [BE]
PUMICE [NZ]
ZA 16.02.2008
HAZAVUZU (T)
NEAT & CLEAN / VARKENSHOND
DJ TYFUS
WOE 13.02.2008
ULTRA ECZEMA presents KEITH ROWE [GB]
TOM CARTER [CHARLAMBIDES] & PAUL LABRECQUE
ZO 10.02.2008
TRUMANS WATER [VS]
THE BUGS [VS]
WOE 07.11.2007
DANIEL HIGGS [VS] / GROUPER [VS]
KISS THE ANUS OF A BLACK CAT [BE]
DI 23.10.2007
WOLF EYES (VS) / MELTED MEN (VS)
DO 18.10.2007
HUMAN EYE (VS)
ZO 14.10.2007
JAD FAIR (VS) / LAP (BE)
ZA 06.10.2007
HEAVEN HOTEL presents:
TIPTOE TOPIC
I LOVE SARAH
RABBIT
ZA 22.09.2007
HEAVY INDIANS
ZA 15.09.2007
ULTRA ECZEMA FESTIFAAL
ZA 28.07.2007
MAUROWORLD.COM presents
MA 16.07.2007
Ultra Eczema's SUMMERBUMMER!
ZA 07.07.2007
ULTRA ECZEMA PRESENTS:
VIKI (VS) / EXTREME ANIMALS (VS)
STROHEIM VS H.A.N. (BE)
Video projections by SUNBURNED TAYLOR (VS)
ZA 09.06.2007
I LOVE SARAH
SELF SERVICE NUTS CLUB
BLADDER GANDHI
VRIJ 18.05.2007
THE WAY OF THE CROSS
VRIJ 11.05.2007
YELLOW SWANS
ONDE
LASERQUEST
BLUE SHIFT
NAOMI
ZA 17.03.2007
SAVAGE REPUBLIC
CREATURE WITH THE ATOM BRAIN (b)
VRIJ 16.03.2007
VALSALVA RERUN / LASERGOAT
ZA 17.02.2007
ULTRA ECZEMA NIGHT
VRIJ 02.02.2007
ULTRA ECZEMA KNIGHT / SUBLIME FREQUENCIES
ZA 27.01.2007
HEATHEN HEARTS FESTIVAL
WOE 13.12.2006
ULTRA ECZEMA KNIGHT
CHRIS CORSANO, PAUL FLAHERTY & SPENCER YEH
LESLIE KEFFER
DI 21.11.2006
SEWER ELECTION
BITTER / DJ BRAIN
MA 06.11.2006
ULTRA ECZEMA KNIGHT:
USA IS A MONSTER
ANIMENTAL
ZA 04.11.2006
NOXAGT (N) / MONNO (D)
PENGUINS KNOW WHY [B]
VRIJ 27.10.2006
WELL (BE) / DADA SWING (IT)
DI 10.10.2006
I H8 CAMERA (B)
VRIJ 22.09.2006
SUNBURNED HAND OF THE MAN (VS)
ZA 12.08.2006
Death Petrol presents:
"IBIZA ACOUSTICA FESTIVAL”
ZO 30.07.2006
ZOMBI (VS)
HAIR POLICE (VS)
FEAR FALLS BURNING (BE)
VRIJ 28.07.2006
HEAVEN HOTEL Night:
SHATTERED MINDS
BOROKOV BOROKOV
OW
ZA 08.07.2006
SCHELD'APEN FESTIVAL !
i.s.m ULTRA ECZEMA
DO 08.06.2006
KONTRA presents
MESSER CHUPS (RUS)
PSYCHOACOUSTIC GEOGRAPHERS (VS)
GUILTY CONNECTOR (JAP)
DO 18.05.2006
AUDIO ECZEMA NACHT
BABY DEE (vs)
PANICSVILLE (vs)
VIKI (vs)
MAGIK IS KUNTMASTER (vs)
DO 11.05.2006
OVO (I) + KANIA TIEFFER (B)
VRIJ 05.05.2006
GOGOGO AIRHEART (VS)
MONNO (DE)
VRIJ 21.04.2006
SOME GIRLS (VS)
MALKOVICH (NL)
VRIJ 14.04.2006
MAGIK MARKERS (VS)
PARK ATTACK (UK)
TUTO FUZZI (DE)
WOE 05.04.2006
31 KNOTS (VS)
VRIJ 03.03.2006
LE CLUB DES CHATS
LE SPORT
dj ALBANIE
DI 14.02.2006
AIDS Wolf (Can)
WOE 30.11.2005
THE PSYCHIC PARAMOUNT (VS)
tRAM (BE)
ZA 29.10.2005
UNDERCURRENT :
BLUESANCT NIGHT
ZO 23.10.2005
Broekie presenteert:
RAXINASKY
PLASTERED
HYSTERESIS dj
ZA 01.10.2005
Ultra Eczema & Freaks End Future Fest
VRIJ 30.09.2005
Ultra Eczema & Freaks End Future Fest
VRIJ 12.08.2005
UNDERCURRENT
ZA 06.08.2005
DEATHPETROL NO LUXE FESTIVAL
VRIJ 05.08.2005
DURACELL
ZA 28.05.2005
The Ultra-Dead Buzzes of Heat festival
ZA 30.04.2005
ROTHPETRA:
NAUTICAL ALMANAC (USA)
HARRY MERRY (NL)
BLOODY OCCURENCE (USA)
ZO 08.08.2004
DEATH PETROL brunch air
ZA 19.06.2004
ROTKOPARTY !
ZA 12.06.2004
FreaksendFuture Festival
DO 13.05.2004
Laaif optredens buiten!
VRIJ 07.05.2004
ROTKOP AND (K-RAA-K)3 PRESENT
JASON KAHN, CHIMUSER,
THE SOFT CUSHIONS, MIK PRIMS
VRIJ 18.07.2003
Noise!!!!
ZA 14.12.2002
BLAST :
SICKBOY
ZERO TOLERANCE
SCARECROW
HYSTERESIS
VRIJ 19.07.2002
PETROL ZUID PAKT UIT
MONGUITO
Dj Stroheim & tomislav
Dj's H&C (stereophonic)
DO 18.07.2002
PETROL ZUID PAKT UIT
ROSE TURTLERTLER
ONE LOUDER
MASKESMACHINE: de video
Ateliers deMakerij
fluxfilm
Volxkeuken
VRIJ 12.07.2002
PETROL ZUID PAKT UIT
megahappening : Expo-OpenDeurDag
EIDEREEN GRAAF met:
PaPy het Paert, Jockary, Fuckoffdogs
Traktor, Think of one, La Familia
Mc Benny, Double trouble
WOE 20.03.2002
Conspiracy records presents:
TRUMANS WATER (US)
I'm Being Good (UK)
ZA 22.09.2001
Subdeviant Night:
Llips, Bohrbug, Cassini Division
House of Low Culture (US)
ZA 19.05.2001
TOY DEATH (Au)
DO 15.03.2001
GUAPO (VS)
+ Volxkeuken
DI 30.05.2000
MINX GIRL (vk)
SPACE CACTUS (be)
STATION GREY (be)
DI 23.03.1999
JADED
VOMIT FALL
HUMAN SIDE
ONE X MORE
VRIJ 19.03.1999
SOUNDTRACK OF YOUR SUICIDE partIII
ROTTENPIECE (VS)
RECALCITRANT (nl)FCKN BSTRDS (nl)THE FAXXXED
ZO 04.10.1998
NOCTURNAL EMISSIONS
DEEP
VRIJ 04.09.1998
"THE SOUNDTRACK OF YOUR SUICIDE FESTIVAL"
MANGENERATED
HELLFILLER
WALTRAT
HERMIT
JALOPAZ
MA 10.08.1998
ANTWEURP ARROGANCE/
ACTIVE MINDS
MONTHS OF BIRTHDAY
BAD INFLUENCE
DO 23.07.1998
OCCUPADA FIESTA:
RESISTERS
EBOLA
INTESTINAL DISEASE
Tags
10 Jaar, 31 Knots, 8bit, Academie, Acid, acoustic, Afreux, Ambrassband, ankerrui, Antistrot, Apejoeng, Artist in Residence, Atelier, audiobot, Barbara Claes, Benefiet, Benjamin Verdonck, Bent van de Sompele, Bissy Bunder, Blues, breakcore, Bricolab, Bruismelk, brunch, Bulbul, BuSo, butsenzeller, C Spencer Yeh, Cakehouse, Capsule, Chris Corsano, Codasync, Comedy, Conspiracy Records, Core, Crash & Burn, Creature With The Atom Brain, d.i.y, Daniel Higgs, De Anale Fase, De Klup, de Nachtwinkel, De Theatermaker, deathpetrol, Decor, distro, DJ Paniekzaaier, docu, Doom, Dozer, dream or die, drone, drum & bass, DSRlines, Dubstep, ecologie, Eindwerk, Eisbär, Electro, Electronica, engagement, enversswa, Eric Thielemans, Ernst Marechal, Expo, Extrapool, Fanfare, FC Bergman, feestdagdagfeest, festivaaalllaallal, film, Folk, Follow The Sound, Fort 8, Fotografie, Franco Saint De Bakker, Freaks end Future, fun, Giovanni Barcella, Graffiti, Grafiek, halfgod Pieter, Hardcore, HeartBreakTunes, Heaven Hotel, Hip Hop, Hitch, House, I Love Sarah, Improv, In-Kata, Indianen, Industrial, J.M.H. BERCKMANS, Jaarfeest, Jaart Sail, Japan, Jazz, Jeroen Van Herzeele, John Birdsong, Jozef Wouters, Jungle, Kaailand, Kakbek, Kania Tieffer, kids, klassiek, Kontra, Kraak, la bamba, Latzi Jones, layla raqsa, Le Dernier Cri, Leafpeople, Lightning Bolt, links, Literatuur, locatie, Magik Markers, Maskesmachine, Mathrock, Matthieu Ha, Medewerkers, minimal, Mokt Lawijt, nachtwinkel, Nicolas Delalieux, Nikè Moens, Noise, Okan, ooh wee, openingsfeest, otark, Performance, Peter Jaquemyn, PG Robosto, Pierre Elitair, Pop, Pop Art, Postrock, poupi whoopy, Progrock, project, Psych, Punk, Pyrotechniek, Quatorze Juillet, Radio Centraal, raga, Ramsjgoed, Reggae, release, retro, Rock, rommelmarkt, Rotkop, Rudy Trouve, Ruffskool, Sheldon Siegel, Sickboy, Simon Allemeersch, Siso Marco Polo, Ska, SLA-dag, Smittekilde, stadion, Stefanie Claes, Stella, straattheater, Surf, t-shirts, The Unholy Tree, theater, thema, Think of One, tibaldus, Tip Toe Topic, Toooneeellleellel, Traktor, tryout, Tulip, Tuning People, Ultra Eczema, undercurrent, Valina, Van 'T Straat, vegetarisch, verkleed, Vick Verachtert, vies feest, Voetbal, volxkeuken, Vrijwilligers, wereldkeuken, werkkamp010, werkkamp011, White Circle Crime Club, workshop, World, Worm, Ynri, you raskal you, zak patat, zeefdruk,
mailinglist
Ledenlijst
feeds
nieuws-feeds
hoe werken de feeds?
tags
taglijst
over scheld'apen
info
historiek
werk mee!
krantenknipsels
contact
contact gegevens
Built by Indianen | Page generated in 0.096 seconds.